Jsme komplexním dodavatel v oblasti dopravního značení a bezpečnosti provozu. Naším prioritním posláním je zajištění co nejvyšší bezpečnosti nejen všem účastníkům silničního provozu, ale i našim zaměstnancům. Jsme hrdým držitelem certifikátu ISO 9001 (QMS) a 14001 (BOZP)

Hlavní činností je údržba silnic, realizace vodorovného dopravního značení, instalace silničních ocelových svodidel, instalace svislého dopravního značení, aplikace protismykových a protinámrazových systémů, dodávky veškerého příslušenství a vybavení pozemních komunikací jako jsou např. směrové sloupky, zafrézované odrazky, všesměrná reflexní oka, solární směrové a výstražná světla, zpomalovací prahy, dopravní zrcadla.

 

 

Proč si vybrat nás?

 

  • Používáme nejmodernější technologie, postupy a především díky dlouholetým zkušenostem se výrazně podílíme na výstavbě bezpečné sítě dálnic a silnic nejen v ČR, ale i na Slovensku.
  • Jsme a budeme významnou společností v oboru dopravního stavitelství na tuzemském trhu.
  • Naše dobré jméno nám v současnosti otevírá dveře i do jiných zemí EU, kde jsme již několik zakázek úspěšně dokončili a další realizujeme.
  • Neustále školíme zaměstnance tak, abychom byli kontinuálně opravdovými odborníky ve svém oboru. Spolupracujeme s celou řadou příslušných institucí v soukromé i státní sféře. 
  • Nebojíme se realizovat a testovat nápady, které vzejdou od našich zaměstnanců, na základě praktických zkušeností z terénu.

BOZP

Bezpečnost a zdraví našim zaměstnanců je naší maximální prioritou. Důsledně dbáme na dodržování všech předpisů a norem a ve spolupráci s externí specializovanou firmou aktivně vyhledáváme možná rizika, tak abychom předcházeli jakýmkoliv potenciálně nebezpečným situacím. I proto jsme jsme obdrželi od TUV SUD certifikát 14 001.

 

Kudy se k nám dostanete?

Přejděte na stránku Kontakty